Home staging

Co je home staging?

Je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesní prezentace na realitním trhu. Postupně si získává důvěru realitního trhu v České republice. Začínají ho stále více využívat nejenom realitní kanceláře, developerské firmy, ale i samotní vlastníci nemovitosti.

Firmy obchodující s realitami a využívající služeb designérů, kteří danou nemovitost zhodnocují svým umem, posouvají realitu na vyšší úroveň a byty, rodinné domy se tak prodávají rychleji a šetří čas i finance prodávajícímu.

 

Jsem homestager a proč využít služeb profesionála

Homestager dovede vykouzlit z Vaší nemovitosti top realitní nabídku, díky trikům, které udělají zázraky a nejde pouze o vymalování a úklid. Přichystá nemovitost pro potencionální kupce a v mnoha případech se stává součástí týmu realitní kanceláře. Je profesionál, který připraví Vaši nemovitost za 2 až 14 dní tak, aby se o ni zájemci obrazně poprali. Přijde, projde s Vámi každou místnost a doporučí opatření a řešení. Tyto následné navržené změny mohou připadat laikům zanedbatelné, ale projeví se v úspěšnosti rychlého prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

Profesionální homestager musí umět mnoho věcí.

  • prostorové a barevné plánování
  • využití osvětlení
  • práce s nábytkem a dekoracemi
  • sladění barevnými doplňky
  • odstraní negativní elementy, které by případní zájemci stěžovali představu o nemovitosti
  • má obchodní a manažérské schopnosti

Mnohdy služeb Home stagingu od profesionála je levnější, než snížení ceny nemovitosti.

S týmem lidí se snažím odvádět svoji práci co nejlépe, co nejkvalitněji, co nejrychleji a přibližovat se klientovi.

Služba má pro klienty významný přínos, kdy nemovitost po jeho zásahu prodáváte řádově do několika dní, měsíc, bez jeho zásahu i půl roku.

 

Ukázka RD před a po mém pracovním zásahu spolu s realitní kanceláří a týmem lidí, kteří pracovali na této nemovitosti pouhých 5 dní.

Původní stav

Nový stav